Yalova Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İtfaiyeden kurumlara eğitim

ALTINOVA BELEDİYESİ İTFAİYE AMİRLİĞİ’NCE, ALTINOVA AİLE VE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ PERSONELLERİNE TEORİK VE UYGULAMALI OLARAK YANGIN EĞİTİMİ VERİLDİ. EĞİTİME; ALTINOVA İLÇE SAĞLIK GRUP BAŞKANI DR. EMİNE TURAN İLE AİLE VE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ PERSONELİ KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İtfaiyeden kurumlara eğitim
169 views
09 Ağustos 2021 - 12:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yalova’nın Altınova ilçesinde, İtfaiye Amirliği tarafından Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi personeline yangın eğitimi verildi.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi personellerine teorik ve uygulamalı olarak yangın eğitimi verildi. Eğitime Altınova İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Emine Turan ile Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi personeli katıldı. Eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Köylerimizde vatandaşlarımıza yönelik eğitim çalışmalarımızı tamamladık. Gönüllü itfaiyecilik kurslarımızı başladık. Şimdi de talepte bulunan kurumlara yönelik eğitimler programları düzenliyoruz. Eğitimlerde yangın önleyici tedbirler nasıl alındığı, yangın ihbarının verilmesi, yangınlara ilk müdahale, yangın sınıflarına göre müdahale şekilleri ve yangın söndürme cihazlarının kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz.

Gayemiz, kurum, kuruluşların ve vatandaşlarımızın alacağı tedbirlerle can ve mal kaybını asgariye indirmek, hasarları azaltmak, ev, araç, orman ve anız yangınları hakkında bilgiler vermek ve asılsız ihbarları önlemektir” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.