Yalova Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AFAD’dan Oral’a ziyaret

YALOVA İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ DOĞAN TONCER, YALOVA BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRÜ ERGÜL ORAKÇI İLE BİRLİKTE ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI DR. METİN ORAL’I ZİYARET ETTİ. ZİYARETE ALTINOVA AFET GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ BAŞKANI TURHAN PALAŞOĞLU’NUN DA HAZIR BULUNDU. (MEHMET MERCAN/YALOVA-İHA)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AFAD’dan Oral’a ziyaret
166 views
03 Mart 2021 - 12:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yalova İl Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Toncer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a iade-i ziyarette bulundu.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Toncer, Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Toncer ve Orakçı, Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliğine konuk oldu.

Yalova İl Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Toncer ve Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. Altınova Afet Gönüllüleri Derneği Başkanı Turhan Palaşoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette olası afet durumunda ilçe genelinde planlanan çalışmalar ele alındı. Başkan Oral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Toncer ve Orakçı’ya teşekkür etti.

Yalova İl Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Toncer ve Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı, Başkan Oral’a yaptıkları ziyaretin ardından Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliğini ziyaret ettiler. Burada Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu ile görüşen Toncer ve Orakçı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.