Yalova Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınova itfaiyesi güçlenmeye devam ediyor

ALTINOVA BELEDİYESİ İTFAİYE AMİRLİĞİ; 112 KOMUTA MERKEZİ, YALOVA İL VE İLÇE İTFAİYE BİRİMLERİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞMA VE OLASI AFAT DURUMUNDA KULLANMAK AMAÇLI TELSİZ SİSTEMİ KULLANMAYA BAŞLADI. BU KAPSAMDA, SEFİNE TERSANESİ, ALTINOVA İTFAİYE AMİRLİĞİNE 10 ADET TELSİZ HİBE ETTİ. BÖYLECE İTFAİYE PERSONELİNİN TELSİZ İHTİYACI TAMAMLANMIŞ OLDU. (MEHMET MERCAN/YALOVA-İHA)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altınova itfaiyesi güçlenmeye devam ediyor
163 views
08 Şubat 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, personel, araç-gereç ve ekipman konusunda bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği; 112 komuta Merkezi, Yalova il ve ilçe itfaiye birimleri ile koordineli çalışma ve afet durumunda kullanmak maksadıyla telsiz sistemi kullanmaya başladı. , Sefine Tersanesi, Altınova İtfaiye Amirliğine 10 adet telsiz hibe etti. Böylece itfaiye personelinin telsiz ihtiyacı tamamlanmış oldu.

Sefine Tersanesi, Altınova İtfaiye Amirliğine 10 adet telsiz hibe etti. Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nde düzenlenen törenle Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Partili Altınova Belediye Meclis Üyeleri, Sefine Tersanesi yetkilileri, Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakcı, itfaiye amirliğine telsiz sitemini kuran firma yetkilisi ve itfaiye personelinin katılımıyla 10 adet telsiz teslim alındı.

Metin Oral, firmaya Altınova İtfaiye Amirliği’ne yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Başkan Oral törenin ardından Sefine Tersanesi yetkililerine teşekkür plaketi verirken, Altınova İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu da yangın tüpü hediye etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.